Inhoud
Voor inschrijving:
1) voor de sessies Fytolicentie aan huis - Demospuit (3u) - NIEUW !! klik op de link hieronder:
- 24/11/22 19-22 u avond Wortegem-Petegem Fytolicentie aan huis met de Demospuit
2) Voor inschrijving en overzicht van de komende fysieke bijscholingen fytolicentie (3 u):
Kies datum/locatie en onderwerp hieronder,
In de rechterzijde van de pagina kan u dan klikken bij de gewenste locatie op Toon alle startdatums, Bij de gewenste datum klikt u dan op 'Inschrijven':
DATUM - TIJDSTIP Dag/avond - LOCATIE - ONDERWERP:
- 22/03/23 19-22 u avond: te Roeselare: Spuitschade en burenhinder
- ... Ziekten en plagen in de wijnbouw
- ... Buxusproblemen (andere dan buxusmot) + mollen bestrijding
- ... Ziekten en plagen bij park- en laanbomen
Tip: voor personen werkzaam in de groensector, komt onze opleiding Ziekten en plagen ook in aanmerking voor bijscholingen fytolicentie.
De mogelijke onderwerpen worden doorheen het jaar verder aangevuld. Neem dus zeker regelmatig een kijkje.
Wenst u vrijblijvend op de hoogte gehouden te worden van de fyto bijscholingen, stuur dan een mail met uw gegevens naar Eline Bousson.
Registratie
De registratie van de fysieke bijscholgingen gebeurt:
- Bij aanvang van de bijscholing m.b.v. een e ID-kaartlezer. De deelnemers moeten dus zeker hun paspoort bijhebben of hun fytolicentienummer.
- Voor buitenlandse deelnemers : gelieve uw fytolicentienummer(s) te noteren in het vakje Opmerkingen bij uw inschrijving. We hebben uw fyolicentienummer nodig voor uw identificatie en registratie van uw nascholingsmoment naar de overheid toe (indien u meer dan 1 fytolicentie heeft, moet u steeds de verschillende nummers meedelen).