Gedurende het jaar organiseren wij diverse bedrijfsbezoeken bij bedrijven die actief zijn in de sector van gewasbeschermingsmiddelen. Deze bezoeken bieden praktische inzichten en zijn een waardevolle aanvulling op de theoretische kennis voor het behouden van uw fytolicentie.
Op deze pagina vindt u het meest recente aanbod van bedrijfsbezoeken die meetellen als aanvullende opleiding voor de fytolicentie.
Het kan uitzonderlijk voorkomen dat er geen openstaande bezoeken gepland zijn, maar deze worden dan sowieso binnenkort toegevoegd. Houd de pagina in de gaten voor updates!
Om uw fytolicentie, die 6 jaar geldig is, te kunnen verlengen, bent u wettelijk verplicht een aantal aanvullende opleidingen te volgen. Het aantal vereiste bijscholingsmomenten hangt af van uw type licentie: 3 voor een P1, 4 voor een P2, 6 voor een P3 en 2 voor een NP. Door het volgen van deze vormingsactiviteiten voldoet u aan de voorwaarden en verzekert u de tijdige hernieuwing van uw licentie.
> naar overzicht van alle aanvullende opleidingen voor de fytolicentie
